ARTINZERT.CZ – inzerce, on-line bazar, inzerce zdarma

podat inzerátrozšířené

ikona Auto služby

V tomto bazaru se inzeruje soukromá inzerce autoslužby. Tato inzerce je zdarma. Pro vložení reklamní inzerce, nám napište.

MB Stěhování ChomutovN (cena: 350,-Kč)21.07.2013 15:57x 

Provádíme stěhování bytů, domů a nebytových prostor skříňovou dodávkou (Fiat Ducato), včetně vyklízení a odvozu k likvidaci za rozumnou cenu. Můžete si objednat jen auto s řidičem což je velmi levné. Přistavíme i auto s lidmi na stěhování kteří vám udělají vše podle vašeho přání. Chomutov, Jirkov a okolí do 25 km je vše hodinová sazba, nepočítáme žádné ujeté km a přijedeme k Vám zdarma. Dále provádíme přepravu kusového zboží i s vynáškou do bytu. Volejte na uvedený telefon, případně pište přes kontaktní formulář. Kalkulace ceny je podle rozsahu požadovaných služeb. Odstěhujeme cokoli, kamkoli si přejete. Naše tradice, kvalita a spolehlivost je vaše spokojenost.


739 272 240Ústecký 

MB Stěhování, vyklízení KadaňN (cena: 350,-Kč)21.07.2013 15:56x 

Nabízíme stěhovací služby, bytů a domů včetně odvozu nepotřebných věcí na skládku k likvidaci, velkou skříňovou dodávkou (Fiat Ducato). Pokud máte svoje lidi na stěhování, tak si můžete jen objednat auto s řidičem za skvělou cenu. Dále přistavíme i auto s lidmi na stěhování, v počtu rozsahu požadovaných služeb dle vašeho přání, i tady budete s cenou spokojeni. Do Kadaně a okolí k Vám přijedeme zdarma, nepočítáme žádné ujeté km. Provádíme i přepravu kusového boží s vynáškou do bytu. Volejte na uvedený telefon nebo pište přes kontaktní formulář. Kalkulace ceny je podle rozsahu požadovaných služeb. Odstěhujeme cokoli, kamkoli si přejete.


739 272 240Ústecký 

MB Stěhování KlášterecN (cena: 350,-Kč)21.07.2013 15:55x 

Provádíme stěhování bytů, domů a kanceláří skříňovou dodávkou (Fiat Ducato), včetně odvozu nepotřebných věcí na skládku k likvidaci. Jestli máte svoje lidi na stěhování, tak si můžete jen objednat auto s řidičem za velmi slušné ceny. Dále přistavíme i auto s lidmi na stěhování kteří udělají vše podle vašeho přání. Do Klášterce a okolí je vše hodinová sazba, nepočítáme žádné ujeté km a přijedeme k Vám zdarma. Provádíme i přepravu kusového zboží dle i s vynáškou dobytu. Pro více informací zavolejte na uvedený telefon, nebo nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře. Naše tradice, kvalita a spolehlivost je vaše spokojenost.


739 272 240Ústecký 

MB Stěhování Most a LitvínovN (cena: 350,-Kč)21.07.2013 15:50x 

Provádíme stěhování bytů, domů a kanceláří skříňovou dodávkou (Fiat Ducato), včetně vyklízení a odvozu nepotřebných věcí na skládku k likvidaci. Pokud máte svoje lidi na stěhování, tak si můžete jen objednat auto s řidičem za rozumnou cenu. Přistavíme i auto s lidmi na stěhování kteří udělají vše podle vašeho přání. Oblasti Most, Litvínov a okolí do 30 km je vše hodinová sazba, nepočítáme žádné ujeté km a přijedeme k Vám zdarma. Volejte na uvedený telefon, případně pište přes kontaktní formulář. Odstěhujeme cokoli, kamkoli si přejete. Naše tradice, kvalita a spolehlivost je vaše spokojenost.


739 272 240Ústecký 

MB Stěhování, vyklízení VejprtN (cena: 350,-Kč)21.07.2013 15:48x 

Nabízíme stěhovací služby, bytů, domů a nebytových prostor skříňovou dodávkou (Fiat Ducato), včetně vyklízení a odvozu nepotřebných věcí. Pokud máte svoje lidi na stěhování, tak si můžete jen objednat auto s řidičem za rozumnou cenu. Dále přistavíme i auto s lidmi na stěhování kteří udělají vše podle vašeho přání. Vejprty a okolí je vše hodinová sazba, nepočítáme žádné ujeté km a přijedeme k Vám zdarma. Provádíme i přepravu kusového zboží i s vynáškou do bytu. Volejte na uvedený telefon nebo pište přes kontaktní formulář. Naše tradice, kvalita a spolehlivost je vaše spokojenost.


739 272 240Ústecký 

Stěhování i vyklízení KláštereN (cena: 350,-Kč)09.07.2013 16:35x 

Provádíme stěhování bytů, domů včetně vyklízení a odvozu nepotřebných věcí na skládku k likvidaci velkou skříňovou dodávkou (Fiat Ducato). Můžete si objednat jen auto s řidičem, nebo také přistavíme auto s lidmi na stěhování. Zaměřujeme se i na přepravu kusového zboží i s vynáškou do bytu. Do Klášterce a blízkého okolí k vám přijedeme zdarma, nepočítáme žádné ujeté km. Odstěhujeme cokoli, kamkoli si přejete. Neváhejte nás kontaktovat na uvedený telefon. Naše kvalita a spolehlivost je vaše spokojenost.


739 272 240Ústecký 

Stěhování i vyklízení KadaňN (cena: 350,-Kč)09.07.2013 16:33x 

Provádíme stěhování bytů, domů včetně vyklízení a odvozu nepotřebných věcí na skládku k likvidaci velkou skříňovou dodávkou (Fiat Ducato). Můžete si objednat jen auto s řidičem což je velmi levné. Dále přistavíme auto i s dvěma lidmi na stěhování kteří vám udělají vše podle vašeho přání. Zaměřujeme se i na přepravu kusového zboží s vynáškou do bytu. Do Kadaně a blízkého okolí k vám přijedeme zdarma. Odstěhujeme cokoli, kamkoli si přejete. Neváhejte nás kontaktovat na uvedený telefon, v případně pište přes kontaktní formulář. Naše kvalita a spolehlivost je vaše spokojenost.


739 272 240Ústecký 

Stěhování i vyklízení ChomutovN (cena: 350,-Kč)09.07.2013 16:31x 

Provádíme stěhování bytů, domů a nebytových prostor skříňovou dodávkou (Fiat Ducato), včetně vyklízení a odvozu nepotřebných věcí na skládku k likvidaci. Pokud máte svoje lidi na stěhování tak si můžete jen objednat auto s řidičem za rozumnou cenu, nebo také přistavíme auto s lidmi na stěhování. Dále provádíme přepravu kusového zboží, dle přání i s vynáškou do bytu. V oblasti Chomutov, Jirkov a okolí do 25 km k vám přijedeme zdarma, nepočítáme žádné ujeté km. Odstěhujeme cokoli, kamkoli si přejete. Neváhejte nás kontaktovat na uvedený telefon, v případně pište přes kontaktní formulář. Naše kvalita a spolehlivost je vaše spokojenost.


739 272 240Ústecký 

Stěhování, vyklízení KlášterecN (cena: 350,-Kč)05.07.2013 13:44x 

Nabízíme stěhovací služby bytů a domů, včetně odvozu nepotřebných věcí na skládku k likvidaci, velkou skříňovou dodávkou (Fiat Ducato). Můžete si objednat jen auto s řidičem za rozumnou cenu a nebo také přistavíme auto s lidmi, i tady budete s cenou spokojeni. Provádíme i přepravu kusového zboží s vynáškou do bytu. V případě zájmu provedu i předběžnou kalkulaci ceny. Do Klášterce a blízkého okolí k vám přijedeme zdarma. Odstěhujeme cokoli a kamkoli si přejete. Neváhejte nás kontaktovat.


739 272 240Celá ČR 

Stěhování, vyklízení Kadaň N (cena: 350,-Kč)05.07.2013 13:42x 

Nabízíme stěhovací služby a vše co k tomu patří, včetně odvozu nepotřebných věcí na skládku k likvidaci, velkou skříňovou dodávkou (Fiat Ducato). Jestli máte svoje lidi na stěhování stačí si jen objednat auto s řidičem, což je velmi levné, nebo přistavíme auto s lidmi na stěhování dle vašeho přání, i tady budete s cenou spokojeni. Provádíme i přepravu kusového zboží s vynáškou do bytu. Do Kadaně a blízkého okolí k vám přijedeme zdarma. Odstěhujeme cokoli a kamkoli si přejete. Neváhejte nás kontaktovat.


739 272 240Celá ČR 

Stěhování, vyklízení ChomutovN (cena: 350,-Kč)05.07.2013 13:40x 

Nabízíme stěhovací služby a odvozu nepotřebných věcí na skládku k likvidaci, velkou skříňovou dodávkou ( Fiat Ducato). Pokud máte svoje lidi na stěhování tak si můžete jen objednat auto s řidičem za skvělou cenu a nebo také přistavíme auto s lidmi na stěhování dle vašeho přání za rozumnou cenu. Dále provádíme přepravu kusového zboží, dle přání i s vynáškou do bytu. V oblasti Chomutov, Jirkov a okolí do 25 km k vám přijedeme zdarma. Odstěhujeme cokoli a kamkoli si přejete. Neváhejte nás kontaktovat.


739 272 240Celá ČR 

STĚHOVÁNÍ KLÁŠTEREC MARCELA N (cena: 350,-Kč)28.06.2013 15:00x 

Nabízíme stěhovací služby bytů a domů, včetně vyklízení a odvozu nepotřebných věcí na skládku k likvidaci, velkou skříňovou dodávkou Fiat Ducato, která má 20 m3 ložnou plochu. Do Klášterce a blízkého okolí k vám přijedeme zdarma. Můžete si objednat jen auto s řidičem za rozumnou cenu a nebo také s lidmi na stěhování, kteří udělají vše podle vašeho přání za rozumnou cenu. Provádíme i přepravu kusového zboží s vynáškou do bytu. V případě zájmu provedu i předběžnou kalkulaci ceny. Odstěhujeme cokoli, kamkoli si přejete. Neváhejte nás kontaktovat. Naše kvalita a spolehlivost je vaše spokojenost.


739 272 240Ústecký 

STĚHOVÁNÍ KADAŇ MARCELAN (cena: 350,-Kč)28.06.2013 14:59x 

Nabízíme stěhovací služby a vše co k tomu patří, včetně odvozu nepotřebných věcí na skládku k likvidaci, velkou skříňovou dodávkou Fiat Ducato, která má 20 m3 ložnou plochu. Pokud máte svoji lidi na stěhování, tak si můžete objednat jen auto s řidičem za skvělou cenu a nebo také přistavíme auto s lidmi na stěhování, kteří udělají vše podle vašeho přání za skvělou cenu. Do Kadaně a blízkého okolí přijedeme zdarma. Provádíme i přepravu kusového zboží s vynáškou do bytu. Odstěhujeme cokoli, a kamkoli si přejete. Neváhejte nás kontaktovat. Naše kvalita a spolehlivost je vaše spokojenost.


739 272 240Ústecký 

STĚHOVÁNÍ CHOMUTOV MARCELAN (cena: 350,-Kč)28.06.2013 14:55x 

Nabízíme stěhovací služby včetně vyklízení a odvozu nepotřebných věcí na skládku k likvidaci, velkou skříňovou dodávkou Fiat Ducato, která má 20 m3 ložnou plochu. Pokud máte svoje lidi na stěhování, tak si můžete objednat jen auto s řidičem což je velmi levné. Také přistavíme auto s lidmi na stěhování dle vašeho přání, i tady budete s cenou spokojeni. V oblasti Chomutov, Jirkov a okolí do 25 km k vám přijedeme zdarma. Dále provádíme přepravu kusového zboží dle přání i s vynáškou do bytu. Odstěhujeme cokoli, a kamkoli si přejete. Neváhejte nás kontaktovat. Naše kvalita a spolehlivost je vaše spokojenost.


739 272 240Ústecký 

Autoškola za super cenu – OstrN (cena: - )18.06.2013 14:45x 

Naše autoškola Tomáš Otisk, sídlo Ostrava – Zábřeh, Ostrava - Poruba, provádí kurzy pro skupiny AM, A1, A2, A, B, B+E. Dále kondiční jízdy, školení řidičů referentů, vrácení řidičských oprávnění. Jsme levná, ale poctivá autoškola a naše výuka probíhá podle zákona. My žáky nešidíme. Více na autoskolaotisk.cz


731 053 441Moravskoslezský (Ostrava..) 

Inzeráty 541 - 555 z 568