ARTINZERT.CZ – inzerce, on-line bazar, inzerce zdarma

podat inzerátrozšířené

ikona Auto služby

V tomto bazaru se inzeruje soukromá inzerce autoslužby. Tato inzerce je zdarma. Pro vložení reklamní inzerce, nám napište.

MB Stěhování KlášterecN (cena: 350,-Kč)21.07.2013 15:55x 

Provádíme stěhování bytů, domů a kanceláří skříňovou dodávkou (Fiat Ducato), včetně odvozu nepotřebných věcí na skládku k likvidaci. Jestli máte svoje lidi na stěhování, tak si můžete jen objednat auto s řidičem za velmi slušné ceny. Dále přistavíme i auto s lidmi na stěhování kteří udělají vše podle vašeho přání. Do Klášterce a okolí je vše hodinová sazba, nepočítáme žádné ujeté km a přijedeme k Vám zdarma. Provádíme i přepravu kusového zboží dle i s vynáškou dobytu. Pro více informací zavolejte na uvedený telefon, nebo nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře. Naše tradice, kvalita a spolehlivost je vaše spokojenost.


739 272 240Ústecký 

MB Stěhování Most a LitvínovN (cena: 350,-Kč)21.07.2013 15:50x 

Provádíme stěhování bytů, domů a kanceláří skříňovou dodávkou (Fiat Ducato), včetně vyklízení a odvozu nepotřebných věcí na skládku k likvidaci. Pokud máte svoje lidi na stěhování, tak si můžete jen objednat auto s řidičem za rozumnou cenu. Přistavíme i auto s lidmi na stěhování kteří udělají vše podle vašeho přání. Oblasti Most, Litvínov a okolí do 30 km je vše hodinová sazba, nepočítáme žádné ujeté km a přijedeme k Vám zdarma. Volejte na uvedený telefon, případně pište přes kontaktní formulář. Odstěhujeme cokoli, kamkoli si přejete. Naše tradice, kvalita a spolehlivost je vaše spokojenost.


739 272 240Ústecký 

MB Stěhování, vyklízení VejprtN (cena: 350,-Kč)21.07.2013 15:48x 

Nabízíme stěhovací služby, bytů, domů a nebytových prostor skříňovou dodávkou (Fiat Ducato), včetně vyklízení a odvozu nepotřebných věcí. Pokud máte svoje lidi na stěhování, tak si můžete jen objednat auto s řidičem za rozumnou cenu. Dále přistavíme i auto s lidmi na stěhování kteří udělají vše podle vašeho přání. Vejprty a okolí je vše hodinová sazba, nepočítáme žádné ujeté km a přijedeme k Vám zdarma. Provádíme i přepravu kusového zboží i s vynáškou do bytu. Volejte na uvedený telefon nebo pište přes kontaktní formulář. Naše tradice, kvalita a spolehlivost je vaše spokojenost.


739 272 240Ústecký 

Stěhování i vyklízení KláštereN (cena: 350,-Kč)09.07.2013 16:35x 

Provádíme stěhování bytů, domů včetně vyklízení a odvozu nepotřebných věcí na skládku k likvidaci velkou skříňovou dodávkou (Fiat Ducato). Můžete si objednat jen auto s řidičem, nebo také přistavíme auto s lidmi na stěhování. Zaměřujeme se i na přepravu kusového zboží i s vynáškou do bytu. Do Klášterce a blízkého okolí k vám přijedeme zdarma, nepočítáme žádné ujeté km. Odstěhujeme cokoli, kamkoli si přejete. Neváhejte nás kontaktovat na uvedený telefon. Naše kvalita a spolehlivost je vaše spokojenost.


739 272 240Ústecký 

Stěhování i vyklízení KadaňN (cena: 350,-Kč)09.07.2013 16:33x 

Provádíme stěhování bytů, domů včetně vyklízení a odvozu nepotřebných věcí na skládku k likvidaci velkou skříňovou dodávkou (Fiat Ducato). Můžete si objednat jen auto s řidičem což je velmi levné. Dále přistavíme auto i s dvěma lidmi na stěhování kteří vám udělají vše podle vašeho přání. Zaměřujeme se i na přepravu kusového zboží s vynáškou do bytu. Do Kadaně a blízkého okolí k vám přijedeme zdarma. Odstěhujeme cokoli, kamkoli si přejete. Neváhejte nás kontaktovat na uvedený telefon, v případně pište přes kontaktní formulář. Naše kvalita a spolehlivost je vaše spokojenost.


739 272 240Ústecký 

Stěhování i vyklízení ChomutovN (cena: 350,-Kč)09.07.2013 16:31x 

Provádíme stěhování bytů, domů a nebytových prostor skříňovou dodávkou (Fiat Ducato), včetně vyklízení a odvozu nepotřebných věcí na skládku k likvidaci. Pokud máte svoje lidi na stěhování tak si můžete jen objednat auto s řidičem za rozumnou cenu, nebo také přistavíme auto s lidmi na stěhování. Dále provádíme přepravu kusového zboží, dle přání i s vynáškou do bytu. V oblasti Chomutov, Jirkov a okolí do 25 km k vám přijedeme zdarma, nepočítáme žádné ujeté km. Odstěhujeme cokoli, kamkoli si přejete. Neváhejte nás kontaktovat na uvedený telefon, v případně pište přes kontaktní formulář. Naše kvalita a spolehlivost je vaše spokojenost.


739 272 240Ústecký 

Stěhování, vyklízení KlášterecN (cena: 350,-Kč)05.07.2013 13:44x 

Nabízíme stěhovací služby bytů a domů, včetně odvozu nepotřebných věcí na skládku k likvidaci, velkou skříňovou dodávkou (Fiat Ducato). Můžete si objednat jen auto s řidičem za rozumnou cenu a nebo také přistavíme auto s lidmi, i tady budete s cenou spokojeni. Provádíme i přepravu kusového zboží s vynáškou do bytu. V případě zájmu provedu i předběžnou kalkulaci ceny. Do Klášterce a blízkého okolí k vám přijedeme zdarma. Odstěhujeme cokoli a kamkoli si přejete. Neváhejte nás kontaktovat.


739 272 240Celá ČR 

Stěhování, vyklízení Kadaň N (cena: 350,-Kč)05.07.2013 13:42x 

Nabízíme stěhovací služby a vše co k tomu patří, včetně odvozu nepotřebných věcí na skládku k likvidaci, velkou skříňovou dodávkou (Fiat Ducato). Jestli máte svoje lidi na stěhování stačí si jen objednat auto s řidičem, což je velmi levné, nebo přistavíme auto s lidmi na stěhování dle vašeho přání, i tady budete s cenou spokojeni. Provádíme i přepravu kusového zboží s vynáškou do bytu. Do Kadaně a blízkého okolí k vám přijedeme zdarma. Odstěhujeme cokoli a kamkoli si přejete. Neváhejte nás kontaktovat.


739 272 240Celá ČR 

Stěhování, vyklízení ChomutovN (cena: 350,-Kč)05.07.2013 13:40x 

Nabízíme stěhovací služby a odvozu nepotřebných věcí na skládku k likvidaci, velkou skříňovou dodávkou ( Fiat Ducato). Pokud máte svoje lidi na stěhování tak si můžete jen objednat auto s řidičem za skvělou cenu a nebo také přistavíme auto s lidmi na stěhování dle vašeho přání za rozumnou cenu. Dále provádíme přepravu kusového zboží, dle přání i s vynáškou do bytu. V oblasti Chomutov, Jirkov a okolí do 25 km k vám přijedeme zdarma. Odstěhujeme cokoli a kamkoli si přejete. Neváhejte nás kontaktovat.


739 272 240Celá ČR 

STĚHOVÁNÍ KLÁŠTEREC MARCELA N (cena: 350,-Kč)28.06.2013 15:00x 

Nabízíme stěhovací služby bytů a domů, včetně vyklízení a odvozu nepotřebných věcí na skládku k likvidaci, velkou skříňovou dodávkou Fiat Ducato, která má 20 m3 ložnou plochu. Do Klášterce a blízkého okolí k vám přijedeme zdarma. Můžete si objednat jen auto s řidičem za rozumnou cenu a nebo také s lidmi na stěhování, kteří udělají vše podle vašeho přání za rozumnou cenu. Provádíme i přepravu kusového zboží s vynáškou do bytu. V případě zájmu provedu i předběžnou kalkulaci ceny. Odstěhujeme cokoli, kamkoli si přejete. Neváhejte nás kontaktovat. Naše kvalita a spolehlivost je vaše spokojenost.


739 272 240Ústecký 

STĚHOVÁNÍ KADAŇ MARCELAN (cena: 350,-Kč)28.06.2013 14:59x 

Nabízíme stěhovací služby a vše co k tomu patří, včetně odvozu nepotřebných věcí na skládku k likvidaci, velkou skříňovou dodávkou Fiat Ducato, která má 20 m3 ložnou plochu. Pokud máte svoji lidi na stěhování, tak si můžete objednat jen auto s řidičem za skvělou cenu a nebo také přistavíme auto s lidmi na stěhování, kteří udělají vše podle vašeho přání za skvělou cenu. Do Kadaně a blízkého okolí přijedeme zdarma. Provádíme i přepravu kusového zboží s vynáškou do bytu. Odstěhujeme cokoli, a kamkoli si přejete. Neváhejte nás kontaktovat. Naše kvalita a spolehlivost je vaše spokojenost.


739 272 240Ústecký 

STĚHOVÁNÍ CHOMUTOV MARCELAN (cena: 350,-Kč)28.06.2013 14:55x 

Nabízíme stěhovací služby včetně vyklízení a odvozu nepotřebných věcí na skládku k likvidaci, velkou skříňovou dodávkou Fiat Ducato, která má 20 m3 ložnou plochu. Pokud máte svoje lidi na stěhování, tak si můžete objednat jen auto s řidičem což je velmi levné. Také přistavíme auto s lidmi na stěhování dle vašeho přání, i tady budete s cenou spokojeni. V oblasti Chomutov, Jirkov a okolí do 25 km k vám přijedeme zdarma. Dále provádíme přepravu kusového zboží dle přání i s vynáškou do bytu. Odstěhujeme cokoli, a kamkoli si přejete. Neváhejte nás kontaktovat. Naše kvalita a spolehlivost je vaše spokojenost.


739 272 240Ústecký 

Autoškola za super cenu – OstrN (cena: - )18.06.2013 14:45x 

Naše autoškola Tomáš Otisk, sídlo Ostrava – Zábřeh, Ostrava - Poruba, provádí kurzy pro skupiny AM, A1, A2, A, B, B+E. Dále kondiční jízdy, školení řidičů referentů, vrácení řidičských oprávnění. Jsme levná, ale poctivá autoškola a naše výuka probíhá podle zákona. My žáky nešidíme. Více na autoskolaotisk.cz


731 053 441Moravskoslezský (Ostrava..) 

Půjčky on-lineN (cena: - ,-Kč)29.04.2013 17:31 

Nová šance jak získat půjčku, Online aukce půjček v ČR. Zadej si aukci na půjčku a sleduj, jaké nabídky dostaneš! Zadání aukce je ZDARMA. Poplatek administrátorovi zaplatíš až půjčky, kterou dostaneš od investora. Žádné podvodné SMS, placené telefonní hovory, nebo poplatky předem!! Na stránkách https://www.bankerat.cz/?referent=2282


neuvedenCelá ČR 

PORADNA ODŠKODNĚNÍ AUTONEHODN (cena: - )04.03.2013 13:42 

Stala se Vám dopravní nehoda a utrpěli jste újmu na zdraví? ZDARMA VÁM PORADÍME – PRVNÍ SPECIALIZOVANÁ PORADNA ODŠKODNĚNÍ dopravních nehod a úrazů. Svádíte marný boj s pojišťovnou a nebo nejste spokojeni s výší odškodného? Poradíme Vám, jak získat od pojišťovny maximální odškodné. www.poradnaodskodneni.cz


776 260 806Celá ČR 

Inzeráty 556 - 570 z 581